Víťazom 3.ročníka nadstavby MHL sa stalo mužstvo LEGENDY

gs529

gs527Mestská hokejová liga pokračovala  prvými finálovými zápasmi. O finálové boje nastúpili proti sebe Legendy  s  GS52, kde úspešnejší strelecky boli Legendy a prestrieľali GS52 4:1. Prvé dejstvo  začali dravšie Legendy, čí už korčuliarsky, technicky a aj gólovo sa presadzovali lepšie, pričom chalanom s GS52 nedali veľa šancí.

gs525

{youtube}PCYOT8U-hXg{/youtube}

Druhé dejstvo bolo v réžii hostí. Vystrelili nespočetné množstvo striel na brankára Petra, ale ten akoby čaroval vo svojej bráne.  Až napokon po prešachovaní  trojicou hráčov Ján Bajko zavesil gól a zmiernil výsledok  na 3:1. O dve minúty na to Jurík ešte kozmeticky upravil zaslúžené víťazstvo Legiend na konečných 4:1. V boji o tretie miesto sa gólovo lepšie presadili chalani zo Stars, ktorí prestrieľali Tygers 1:6.

Góly LEGENDY:
  • 5´Zalužický (Mihaľo)
  • 7´Ficko
  • 19´Jenčik
  • 32´Jurík (Jenčik-PH1)

{youtube}sG3suO_pFXg{/youtube}

Góly  GS-52 :
  • 30´J.Bajko (Králik,L.Bajko)

{youtube}tA6G11JJ4Ok{/youtube}

o 3.miesto        TYGERS –  STARS       1:6

(1:3,0:3)

Góly TYGERS:
  • 16´E.Hasani (M.Hasani,Garanič)

Góly STARS:
  • 2´Vasiľko (Boržík)
  • 11´Boržík (Regenda,Semanco-PH1)
  • 19´Vasiľko (M.Mižák)
  • 29´M.Mižák (Semanco)
  • 37´M.Mižák
  • 38´M.Pado (Boržík,Karch)