Béčko remizovalo vo Veľkom Šariši

dor

Rezervné mužstvo MFK Zemplín Michalovce remizovalo v zápase 20. kola Majstrovstiev regiónu Východ na pôde FC Pivovar Šariš Veľký Šariš 2:2.

Duel sa hral na zlom teréne vo veternom počasí, napriek tomu bola jeho úroveň celkom dobrá. Domáci hrali jednoduchý futbal s nakopávanými loptami, hostia sa pre zmenu spoliehali na brejky. Práve to im v prvom polčase výborne vychádzalo, po dvoch rýchlych akciách sa presadil útočník Lukáš Forgáč a MFK Zemplín tak už po necelej polhodine hry viedol 2:0. Ten istý hráč mal aj ďalšie dve veľké príležitosti na skórovanie, avšak nájazdy na domáceho brankára nedoviedol do gólového konca. V druhom polčase, v ktorom hrali Michalovce „s vetrom“, však paradoxne inkasovali po dvoch chybách dva góly a štvrťhodinu pred koncom bol stav nerozhodný. Hostia mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale strelecké pokusy Kokočáka a Forgáča neskončili v domácej sieti, a tak sa duel skončil remízou 2:2.

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – MFK Zemplín Michalovce B 2:2

po polčase (0:2)

Góly MI: L. Forgáč 2

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak – Pavlov, Podhorín, A. Devečka, A. Ceesay – Kokočák, V. Kostovčík, S. Danko, L. Jacko (56. D. Lorinc) – L. Forgáč, Ďuďa (60. M. Hreha)