Dukla vysoko porazila Senicu!

dukla michalovce-senica-intro
dukla michalovce-senicaDukla v dnešnom treťom kole prvej hokejovej ligy hostila mužstvo Senice, ktoré v doterajšom priebehu súťaže nestratilo ani bod. To však už po dnešnom zápase neplatí, pretože HK Dukla Michalovce dnes jednoznačne dominovalo!
Vstup do zápasu sme mali fantastický, keď už v šiestej minúte stretnutia sme vyhrávali 2:0 po góloch Čížeka a Šechného, ktorému na gól asistovala naša nová posila Jaroslav Kmiť. Na začiatku druhej tretiny Senica vyrovnala hru a po strelení kontaktného gólu sa zdalo, že sa môže opakovať nervózny zápas s Topoľčanmi. Našťastie náš tretí útok odpovedal najlepšie ako mohol. V polovici druhej tretiny sme po góle Jakuba Lineta odskočili Senici opäť na dvojgólový rozdiel. Do tretej tretiny Dukla nastupovala na  s psychickou výhodou dvojgóloveho vedenia. Senici však stačilo len 30 sekúnd z poslednej časti hry, aby opäť skórovala z hokejky Čunderlíka . O ďalších 30 sekúnd však už sme opäť dvojgolóvo vyhrávali po góle Fajčáka. Zápas napokon skončil 7:3 po veľmi pekných akciach zakončovali ešte Šechný, Paľovčík, Cmorej a v poslednej minúte zápasu ešte aj Paľovčík s Cmorejom. Po treťom kole máme v tabuľke sedem bodov. Najbližšie 2. októbra hostíme mužstvo Bardejova.