Dukla prekvapivo ľahko zdolala Mikuláš

brankar-dukla-michalovce
Dukla Michalovce nečakane ľahko si poradila s bývalým dlhoročným extraligistom z Liptova. Po zaslúženom víťazstve 6:3, sa vrátila na čelo prvoligovej tabuľky.dukla michalovce partneri

Pred veľmi peknou prvoligovou návštevou sa hral rýchly a svižný hokej. Po rýchlom góle Mravca sme prehrávali síce 0:1, no rovnako rýchlo sme odpovedali vyrovnavajúcim gólom Fajčáka na 1:1. V prvej tretine sme Mikuláš už k ničomu nepustili a neustálym tlakom na bránu sme si vypracovali množstvo príležitostí. Ďalšími štyrmi gólmi v slede, Michalovčania rozhodli o svojom jednoznačnom víťazstve. Už v 29. minúte bol stav 5:1 a o víťazovi bolo rozhodnuté. Zvyšok zápasu sme už vo voľnejšom tempe dohrali k zaslúženému víťazstvu 6:3.