Dukla vyhrala po nájazdoch

intro-spis

Hokejisti Dukly Michalovce neprehrali ani na Spiši! Po samostatných nájazdoch si odnášajú zo Spišskej Novej Vsi dôležité dva body.

Lepší vstup do zápasu mali domáci hokejisti Spišskej Novej Vsi. Po dvoch góloch Nováka sme prehrávali už 0:2. Po prvej tretine, ktorá skončila takýmto výsledkom nič nenasvedčovalo tomu, že si môžeme odviezť zo Spiša nejaké body. V ďalších dvoch tretinách, napriek stále miernej spišskej prevahe, sa však hra predsa len vyrovnala. Našim chlapcom sa podarilo vyrovnať a v predĺžení boli jednoznačne lepším mužstvom. Keďže v predĺžení gól už nepadol, nasledovali samostatné nájazdy, v ktorých sme mali viac šťastia ako domáce mužstvo. Aj keď trochu zo šťastím, ale zaslúžene si odnášame zo Spiša body a stále o bod vedieme v tabuľkou pred mužstvom zo Senice.