Michalovce v lejaku prehrali so Šaľou.

introsenica
V 15. kole II. futbalovej ligy MFK Zemplín v upršanom a chladnom počasí hostil Šaľu. Po množstve naších nepremenených príležitostí  Šaľa so šťastím z dvoch protiútokov strelila dva góly. Zápas  sme  tak nešťastne prehrali 1:2.

Od začiatku do konca zápasu sme mali mierne navrch. Vypracovali sme si štandardné situácie aj gólové príležitosti. Bohužial, ujala sa len strela Danka z prvého polčasu. Ďalšie príležitosti Jurča, Sedláka, Garela, či v samom závere Kovaľa, ostali nevyužité. Naopak Šaľa bola vysoko efektívna a z protiútoku v druhom polčase si pripísala víťazstvo na michalovskom rozmáčanom trávniku. Stojí na zváženie, či v takom počasí by sa malo hrať. Na štadión si našlo cestu len necelých šesťsto divákov.