Dukla uhrála na Liptove remízu

dukla - prievidza-17

V 22. kole prvej hokejovej ligy Dukla zaznamenala druhú prehru po sebe, ale aj napriek tomu si z Liptova vezie cenný bod, kde v riadnom hracom čase remizovali 3:3. Zápas priniesol hokej viac ako priemernej úrovne počas celého zápasu. Do konca tretej tretiny sa už skóre nemenilo, a tak prišlo na rad predĺženie, v ktorom sa presadili domáci hokejisti hneď v úvode predlženia a pripísali si dva body. Zverenci trénera Miroslava Ihnačáka sa najbližšie predstavia na domácom ľade  v utorok 27. novembra, kde o 17.00 hod. privítajú celok Topoľčany.

dukla - prievidza-70

22. kolo prvej hokejovej ligy

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce  4:3 po predĺžení

po tretinách (1:2, 0:1, 2:0 – 1:0)

Góly: 1. Kubáň (Paukovček, Devečka), 43. Poliaček (Kledrowetz, Bartik), 48. Macík (Paukovček, Bartik), 61. Kuric – 2. Zorvan (Čížek), 17. Šechný (Rusnák), 27. Vorobel (Čížek)

• Presilovky: 0:0
  • Oslabenia: 0:0
  • Rozhodovali: Majling – Číž , Vyšný
  • Divákov: 500

MHK 32: Palko – Devečka, Mezovský, Holiga, Kledrowetz, Klepáč, Bača, Galko – Bartík, Paukovček, Kubáň – Kuric, Mravec, Piatka – Poliaček, Matejka, Macík – Pekarčík, Kubovčík, Sajko.

Dukla: Okoličány – Žemba, Hrubý, Š. Rusnák, Vorobel, Šeliga, Chovan, Halapy – Macejka, Šechný, Drotár – Fajčák, Palovčík, Čavrk – Zorvan, Linet, Čížek – Cmorej, Šimčák, Banovský.