Michalovskí florbalisti prehrali s Košicami

florbalbrano

DSC 3583

Michalovskí florbalisti prekvapili a potešili svojich fanúšikov,  ale len v prvom dejstve 21. kola florbalovej extraligy, kde privítali tím ATU Košice. V úvodných minútach súper skóroval hneď dvakrát vďaka Halásovi a Gálovi 0:2. Domáci florbalisti sa zmobilizovali a zaznamenali pohromu v podobe troch  presných gólov v rozmedzí niekoľkých minút a otočili skóre na 3:2. Do konca prvej tretiny sa však  súper vyhecoval a zásluhou už dvojgólových strelcov Gála a Halása otočili skóre vo svoj prospech na 3:4. V druhom dejstve domáci kondične nestihali na súpera a inkasovali ďalšie štyri góly. V treťom dejstve domáci florbalisti dvomi gólmi kozmeticky upravili prehru nad Košicami na konečných 6:11