V dramatickej hre hádzanári HC winLand zdolali Topoľčany

to
DSC 1474
Michalovskí hádzanári privítali v Mestskej športovej hale v rámci 22. kola Tipos Extraligy HK Topoľčany. Na začiatku zápasu sa hrala vyrovnaná hra, až pokiaľ Michalovce v 26. minúte neušli na 14:11. Trojgólový náskok si udržali až do konca prvého polčasu. V druhom polčase hostia pridali a v 42. minúte vyrovnali na 18:18, potom sa naťahovali o každý gól. Po dramatickom zápase zdolali Topoľčany 28:26 a tým sa prepracovali na druhe miesto v tabuľke. Zverenci trénera Ľuboša Hudáka sa najbližšie predstavia v sobotu 16. februára na pôde Hlohovca.