Vo východniarskom derby úspešná Dukla

Dukla-PO-11

Dukla-PO-14Hokejisti HK Dukla Michalovce vyhrali v stretnutí 20. kola prvej hokejovej ligy v zemplínsko-šarišskom derby s Prešovom tesným výsledkom 5:4. Po prvej tretine vyhrávali domáci vysoko 4:0 a mohlo sa zdať, že tri body zostanú jednoznečne doma. No v druhej tretine domáci hokejisti vypustili a prešovčania to využili v svoj prospech. Prešovčania si vstúpili do svedomia, v strednej časti hry strelili tri góly. V poslednom dejstve dokonca i vyrovnali a zdramatizovali stretnutie. Približne tri minúty pred koncom zápasu inkasovali po Drotárovej strele a domáci hráči Dukly Michalovce napokon zvíťazili. O góly Zemplínčanov sa tentokrát postarali Žemba, Kubiš, Čížek, Stríž a Drotár. Zverenci trénera Spišiaka sa najbližšie predstavia na ľade Trnavy, doma ich uvidíme opäť v piatok 22. novembra, kedy o 17.00 hod. privítajú celok Liptovského Mikuláša.