Zdravie a krása v Michalovciach

Už tretí ročník tejto populárnej výstavy sa chystá v Michalovciach v termíne 16.2. – 17.2. 2018. Zmenou oproti minulým ročníkom je miesto konania. Tentokrát stavili usporiadatelia na nový, exkluzívny priestor, Event Family, (budova bývalého Slovakotexu, 1. poschodie), Námestie slobody 5 v Michalovciach, priamo v centre mesta. No a no čo sa môžete tešiť?

Počas dvoch dní (piatok a sobota, od 9:00 – 18:00 hod.) na Vás čaká veľa noviniek od popredných značiek zo sveta kozmetiky, zdravého životného štýlu, veľa ochutnávok, trocha ezoteriky, svadobné trendy, módne prehliadky, zmeny vizáži, výbornú kávu, Open Bar s drinkami a nápojmi, veľa zábavy, rozhovorov a bohatú TOMBOLU.

Ťahadlom tohtoročnej výstavy bude piatková Svadobná a módna šou sprevádzaná ukážkami noviniek z francúzskych salónov svadobného salónu Sarah, ale aj domácej pánskej módy v podaní spoločnosti Zekon. Charizmatický a exotický Miguel a jeho tanečná škola La Casa Del Ritmo Vám zasa predvedie ukážky tancov a pobaví svojim programom.

Celodenná ZMENÁREŇ je pripravená pre všetkých, ktorí chcú zažiť zmenu vizáže, či premenu svojho účesu. Celý tím Zmenárne, X-faktor, barbershop & hairsalon – moderné účesy aj ukážky pánskych a dámskych trendov, Make Up Kozmetika, Marta Čurmová – vizážistka, premení svojou rukou vašu osobnosť na nepoznanie, všetko to zveční najlepší artfotograf Ľudo Földy – PHOTOVISION – sa na Vás teší! Čakáme záujemcov, ale aj celé triedy, ktoré podporia odvážlivcov v ich premene, aj extrémnej!

Ak Vás naopak baví KÁVA a neviete odolať jej podmanivej vôni, zájdite k známemu baristovi Mirovi Škorvánkovi, ktorí Vás poučí o správnej príprave kávy, môžete si priamo u neho vyskúšať vytvoriť svoje vlastné cappuccino, predvedie ukážky Latte Art.

Hlavný sobotňajší program začína už ráno exkluzívnou novinkou – BodyArt Exhibition. Po prvý krát v Michalovciach môžete naživo sledovať umenie maľovania na nahé ženské telá. Garantkou celej šou je Marta Gejdošová – profesionálna maskérka – vizážistka, vlasová dizajnérka, imagemaker a bodypainter. Majsterka Slovenska v BodyArt, člen World Bodypainting Association a prezidentka Asociácie Bodypainterov Slovenska. Aj pod jej štetcami sa premenia modelky na umelecké diela na tému Cirkus. Zaujímavosťou je, že celá premena trvá až 6 hodín.

Ďalšieho hosťa netreba nejako špeciálne predstavovať. Autorka úspešných kníh Najedz sa do štíhlosti a 28-dňového programu, Antónia Mačingová, (spisovateľka a výživová poradkyňa) sa s Vami v sobotu od 12.00 hod. rada stretne a porozpráva o výžive, chudnutí, zdravom životnom štýle, poradí, ako sa stravovať. Súčasťou prezentácie bude aj autogramiáda autorky a predaj jej kníh a kalendárov.

Posledným vzácnym hosťom výstavy bude známa herečka a speváčka Mirka Pártlová. Určite ju všetci poznáte zo seriálu Panelák, ale aj ako veľkú spevácku hviezdu populárnej televíznej šou Tvoja tvár znie povedome. Môžete sa tešiť na jej vystúpenie, kde zaspieva najlepšie hity, prezradí pikošky z nakrúcania šou a poteší aj lovcov autogramov či spoločných selfie.

Na celej výstave, tak, ako aj po minulé roky, nájdete mnoho inšpirácií, tipov, nápadov, krásy a oddychu s priateľmi. Pre dievčatá či dámy je to dobrý dôvod stretnúť sa a urobiť si dámsku jazdu, o celodenný program je postarané.

PROGRAM VÝSTAVY:
► Piatok 16.2.2018
Slávnostné verejné otvorenie výstavy 9:30 hod.
Celodenné prezentácie spoločností, salónov, ochutnávky, improvizované rozhovory, súťaže, testovacie procedúry …
► Od 10:00 – 18:00 hod. je pripravená ZMENÁREŇ vašej vizáže. Ak ste dostatočne odvážny a máte chuť hoci aj na extrémnu premenu svojej osoby (platí aj pre chlapcov/chlapov), príďte a náš tím sa o to postará! X-faktor, barbershop & hairsalon – moderné účesy aj ukážky pánskych a dámskych trendov, Make Up Kozmetika, Marta Čurmová – vizážistka, premení svojou rukou vašu osobnosť na nepoznanie, všetko to zveční najlepší artfotograf Ľudo Földy – PHOTOVISION. From zero to HERO! Buďte IN!
► Celodenný program pripravuje aj barista Miro Škorvánek a jeho kaviareň U Baristu – zážitok z pitia kávy. Uvidíte ukážky LatteArt, ochutnávky svetových odrôd káv a môžete si vyskúšať aj prípravu vlastného cappuccina. Káve zdar, priatelia!
► 16:30 hod. – Svadobná a módna show
– módnu prehliadku toho najlepšieho zo sveta SVADIEB a MÓDY.
Svadobné salóny Vám priamo na výstave predvedú novinky 2018 aj z francúzskych salónov v podobe dámskych aj pánskych modelov.
Priamo na pódiu Vám predvedú ukážky svadobného tanca či ohnivého flamenga MIGUEL a jeho tanečná škola La Casa Del Ritmo z Košíc. Pár tanečných krokov si môžete vyskúšať aj priamo na našej výstave.

► Sobota 17.2.2018
Otvorenie výstavy 9:00 hod.
Celodenné prezentácie spoločností, salónov, ochutnávky, improvizované rozhovory, súťaže, testovacie procedúry …
► Od 10:00 hod. – Body Art Exhibition 2018
Marta Gejdošová – profesionálna maskérka – vizážistka, vlasová dizajnérka, imagemaker a bodypainter. Majsterka Slovenska v BodyArt, člen World Bodypainting Association a prezidentka Asociácie Bodypainterov Slovenska Vám po prvý krát v Michalovciach predvedie exhibíciu v maľovaní na nahé telá Body Art Exhibition. Podvečer zažijete horúcu prehliadku umenia maľovania spojenú s prehliadkou a fotením priamo na výstave.
► Od 10:00 – 18:00 hod. je pripravená ZMENÁREŇ vašej vizáže. Ak ste dostatočne odvážny a máte chuť hoci aj na extrémnu premenu svojej osoby (platí aj pre chlapcov/chlapov), príďte a náš tím sa o to postará! X-faktor, barbershop & hairsalon – moderné účesy aj ukážky pánskych a dámskych trendov, Make Up Kozmetika, Marta Čurmová – vizážistka, premení svojou rukou vašu osobnosť na nepoznanie, všetko to zveční najlepší artfotograf Ľudo Földy – PHOTOVISION. From zero to HERO! Buďte IN!
► Celodenný program pripravuje aj barista Miro Škorvánek a jeho kaviareň U Baristu – zážitok z pitia kávy. Uvidíte ukážky LatteArt, ochutnávky svetových odrôd káv a môžete si vyskúšať aj prípravu vlastného cappuccina. Káve zdar, priatelia!
► Od 12:00 hod. – Antónia Mačingová – spisovateľka a výživová poradkyňa – beseda s autogramiádou
Antónia MAČINGOVÁ vydala už tri úspešné knihy o stravovaní. Hovorí, že vďaka jej odporúčaniam ľudia nielen chudnú, ale môžu sa zbaviť aj chorôb, dokonca závažných. Odmieta slovo diéta, hovorí o zdravom životnom štýle. Teší nás, že prijala našu ponuku a bude súčasťou našej výstavy. 17. 2. 2018 sa budete môcť opýtať v živej diskusii nielen na to, čo Vás trápi, ale aj na jej knihy, či získať autogram svojej obľúbenej autorky.
►16:30 hod. – Mirka „Angie“ Partlová – koncert a autogramiáda
Populárna herečka a speváčka Mirka PARTLOVÁ bude našou veľkou hviezdou, ktorá sa Vám predstaví vo svojom poobedňajšom vystúpení 17. 2. 2018. Zaspieva najkrajšie piesne zo svojho repertoáru muzikálovej speváčky, prezradí pikošky zo zákulisia nahrávania TV seriálu Panelák alebo populárnej súťaže Tvoja TVÁR znie povedome a môžete získať autogram či spoločnú fotografiu.
► 17:30 hod. – Žrebovanie TOMBOLY. Hlavná cena LCD televízor

Diskusia k článku