Michalovskí hokejisti vedú v sérii 2:0!

Dukla-SNV-84

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v napínavom a strhujúcom druhom semifinálovom zápase play-off St. Nicolaus I. ligy nad HC Topoľčany 3:1 a v sérii tak vedú 2:0! Michalovčania otočili nepriaznivý výsledok v tretej tretine gólmi Safaralejeva, Dvurečenského a Lineta do prázdnej bránky.

HK Dukla Ingema Michalovce – HC Topoľčany 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Stav semifinálovej série: 2:0.

Góly: 45. Safaralejev (Giľák, Bojko), 59. Dvurečenskij (Piatak), 59. Linet (Hamráček, Róth) – 13. Pekarčík (Hurdík, Gergel).
Vylúčení: 8:11, navyše Valečko DKZ opustenie striedačky, Kolba 10. minút napadnutie hlavy a krku – Tomčák 10. minút vrazenie na mantinel, Kalináč 10. minút nešportové správanie.

Presilovky: 0:0.

Oslabenia: 0:0.

Rozhodovali: M. Korba, P. Korba – Janiga, Jobbágy.

Divákov: 1628.

HK DUKLA INGEMA: A. Trenčan – Bdžoch, Kolba, Košecký, Hančák, Novický, Hopkovič, Valečko – Bojko, Piatak, Dvurečenskij – Mašlonka, Cútt, Giľák – Róth. Linet, Safaralejev – Hamráček, Toma, Chalupa – Gavrik.

HC: Halo – Hruška, Ďurčo, Hrudík, J. Kováčik, Loydl, Bystričan, Hřebiček – Tábi, Tomčák, Podstavek – Lichanec, Kalináč, Kluka – Bečka, Laššo, Uhnák – Pekarčík, Klenko, Gergel – P. Šťastný.

Semifinálová séria sa teraz sťahuje do Topoľčian, kde sa v piatok 15. a v sobotu 16. februára odohrá jej tretí a štvrtý zápas. Prípadný piaty duel by sa hral v pondelok 18. februára opäť v Michalovciach.

zdroj: duklamichalovce