Dukla pred zaplneným hľadiskom zdolala Žilinu

Paráda! Pred zaplneným hľadiskom a fantastickou atmosférou sme zdolali Žilinu 3:0 a vyrovnali sme tak stav barážovej série na 2:2!!! Dva góly do siete súpera zaznamenal Nikita Dvurečenskij, do prázdnej brány pečatil víťazstvo Matej Giľák. Piaty duel sa hrá v utorok v Žiline, šiesty príde na rad vo štvrtok od 17.30 hod. na našom ľade.

HK Dukla Ingema Michalovce – MsHK DOXXbet Žilina 3:0

po tretinách (2:0, 0:0, 1:0)
Stav série: 2:2

Góly:
3. Dvurečenskij (Bojko, Gavrik), 14. Dvurečenskij (Gavrik, Toma), 60. Giľák (Piatak, Valečko).
Vylúčení:
11:14, navyše Mašlonka, Piatak obaja 10. minút (nešportové správanie), Bojko 10. minút nešportové správanie – Jankovič DKZ napadnutie rozhodcu, Matejka 10. minút nešportové správanie.