Kickboxer ktorý učí deti nebiť sa, ale vyhrávať

Vojak Ľubo Takáč je celosvetový unikát! Po pracovnej dobe, každý deň trénuje naše deti bojové umenie Kickbox. V amatérskych podmienkach každoročne vychová zo svojich zverencov majstrov Slovenska, či dokonca majstrov Európy alebo vicemajstra sveta! Tento rok doniesli siedmy zverenci z majstrovstiev Slovenska sedem majstrovských titulov! Často je okrém trénovania aj sponzorom, šoférom, manažérom, psychológom či druhým otcom.

Kickboxer ktorý učí deti nebiť sa, ale vyhrávať

Vojak Ľubo Takáč je celosvetový unikát! Po pracovnej dobe, každý deň trénuje naše deti bojové umenie Kickbox. V amatérskych podmienkach každoročne vychová zo svojich zverencov majstrov Slovenska, či dokonca majstrov Európy alebo vicemajstra sveta! Tento rok doniesli siedmy zverenci z majstrovstiev Slovenska sedem majstrovských titulov! Často je okrém trénovania aj sponzorom, šoférom, manažérom, psychológom či druhým otcom.

Uverejnil používateľ Zemplínsky dialóg: Marek Boka Sobota 22. júna 2019

Diskusia k článku