V Košickom kraji opäť jazdia autobusy

Michalovce, 14. apríla 2020 – Cestujúci v Košickom kraji môžu po veľkonočných sviatkoch opäť cestovať prímestskými autobusmi ARRIVA Michalovce. Do práce a následne domov sa tak autobusmi ARRIVA dostanú ľudia pracujúci v nemocniciach, na úradoch, vo fabrikách a v ďalších prevádzkach, ktoré sú otvorené. Autobusy však jazdia podľa upravených cestovných poriadkov. Aktuálne informácie nájdu cestujúci na webovej stránke ARRIVA Michalovce v sekcii cestovné poriadky alebo ich môžu dostávať priamo do svojich mailových schránok po prihlásení sa na odber noviniek.

 

„Našich cestujúcich opätovne prosíme, aby mali pri nástupe do autobusu a počas celej cesty na tvári ochranné rúško, šál alebo šatku. Zároveň odporúčame, aby v prostriedkoch verejnej dopravy dodržiavali dostatočný odstup a podľa možnosti nosili aj rukavice. Je to v záujme ich vlastného bezpečia, ale aj ochrany vodičov, ktorí pre nich každodenne zabezpečujú verejnú dopravu a denne vozia desiatky cestujúcich. Zároveň aj touto cestou vyjadrujeme vďaku všetkým našim kolegom, ktorí napriek neľahkej situácii zabezpečujú službu verejnosti, povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku.

 

O zmenách v doprave a aktuálne platných cestovných poriadkoch informuje ARRIVA prostredníctvom svojej internetovej stránky. Cestujúcim je každý deň vrátane víkendov a sviatkov od 8.00 do 20.00 k dispozícii aj linka zákazníckej podpory, a to na čísle +421 915 733 733. Aktuálne informácie môžu cestujúci dostávať aj pohodlne do svojej emailovej schránky. Stačí, ak sa prihlásia na odber newslettera.

Diskusia k článku