Partizánske – IUVENTA Michalovce 21:25

20. kolo WHIL 2008/2009

Slávia Partizánske – IUVENTA Michalovce  21: 25

Po polčase (10:17)

Michalovčanky začali na palubovke Partizánskeho veľmi dobre. V 11. min. po góle Obšatníkovej už viedli 8:1 a svoj náskok ďalej zvyšovali. Od 15. min. sa zobudili aj domáce  a pomaly sa začali presadzovať aj v útoku. Napriek tomu po góle Obšatníkovej v 25. min. IUVENTA vyhrávala už o 11 gólov (16:5). Posledných 5 minút prvého polčasu patril domácim hráčkam.  Do polčasu dokázali stiahnuť náskok IUVENTY na 10:17.

V druhom polčase Michalovčanky nepochopiteľne poľavili. Domáce povzbudené poslednými minútami prvého polčasu, začali pomaličky ukrajovať z náskoku hostí. V 55. min. po góle Košíkovej už bolo dokonca 19:23. K 17 gólom z prvého polčasu, pridala  IUVENTA v druhom iba 8. Aj keď zápas dotiahla do víťazného konca, tréner R. Lamač za predvedený výkon z druhého polčasu svoje hráčky určite nepochválil.

IUVENTA čaká v sobotu 28.03.2009 zápas 21. kola WHIL. V Bratislave nastúpia na palubovke ŠKP.

Napísal: L. Boka