Michalovce – Humenné 5:1

intro_he03082010

07MFK Zemplín doma deklasoval Humenné

Futbalisti Michaloviec v utorok doma privítali v prípravnom stretnutí druholigistov z Humenného, ktorých aj napriek tomu, že nastúpili viac-menej s hráčmi z lavičky, zdolali presvedčivo 5:1.

O prvý úspešný zásah sa postaral už po trinástich minútach stredopoliar Peter Jakubča, ktorého krížna strela ľavačkou skončila v humenskej siete. Súper potom hry vyrovnal, ale gólová radosť bola opäť na domácej strane, v 41. minúte Michal Brašeň využil zaváhanie humenského brankára a nevídaným lobom zvýšil na 2:0. Po prestávke 1. HFC na schíľu ožilo a v 52. minúte sa po chybe brankára M. Žofčáka dočkala kontaktného gólu z hlavy Gogu. MFK Zemplín neskladal zbrane a už o päť minút predviedol skutočnú lahôdku. Po perfektnom centri Mihoka z ľavej strany a nekompromisnom voleji Kuncu to bolo opäť rozdielom dvoch gólov – 3:1. Mladučký Kunca bol pri chuti a v 75. minúte po jeho úniku a ideálnej prihrávke zakončil na 4:1 dobiehajúci Erik Seman. Rovnaká dvojica si identickú akciu zopakovala aj v 86. minúte, Kunca našiel z pravej strany Erika Semana, ktorý do prázdnej brány zvýšil na konečných 5:1.

Michalovce – Humenné 5:1 (2:0)

Góly: 75.a 86. E. Seman, 13. Jakubčo, 41. M. Brašeň, 57. Kunca – 52. Goga.
Návšteva: 150 divákov
Rozhodoval: Mano

MFK ZEMPLÍN: M. Žofčák – Janek (46. Gamkrelidze), Vajda (46. T. Opiela), Blahuta, Mihok – M. Brašeň, Mižík, Jakubčo, E. Seman – Paulovčák, Glavančič (46. Kunca).

Najbližší program:

• 4. kolo (sobota 7. 7. 2010 o 16.30 hod.): Šaľa – Michalovce,
  • 5. kolo (sobota 14. 7. 2010 o 16.30 hod.): Michalovce – SFM Senec.

{yoogallery src=[/images/obr/sport/futbal/s1011/priprava-leto/he03082010] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Humenné 5:1 (2:0)]}

zdroj text a foto: MICHAL1.sk