introsofttenis

ŠTVORKA – DVOJKA        2 : 0

1. štvorhra : Semko, Slaninka-Buranovský, Čincár          4:6, 6:4, 10:1
2. štvorhra : Petrovčík, Slaninka-Buranovský, Lukáč        6:0, 6:1
Prvý set prvej štvorhry bol vyrovnaný, v koncovke sa lepšie presadila Dvojka. V druhom sete za stavu 4:2 pre Dvojku sa zápas obrátil a Štvorka ho vyhrala 6:4. Super tie-break vyznel jednoznačne pre domáce družstvo.
Druhá štvorhra bola jasnou záležitosťou Štvorky.

POHOĎÁCI –  ŠTB TÍM        2 : 0
1. štvorhra : Kviatkovský, Plančák-Harbuľák, Lesník        6:3, 6:2
2. štvorhra : Demko, Starják-Baboš, Vall                           6:1, 6:4
V prvej štvorhre domáca dvojica koncentrovaným výkonom s minimom chýb zaskočila favorizovaných hostí a v dueli plnom dramatických výmien zaslúžene zvíťazila.
Druhá štvorhra mala ešte jasnejší priebeh, keď Pohoďáci ľahko získali prvý set. V druhom sete hostia vďaka dobrému výkonu Valla chvíľu vzdorovali, no zlý deň nakoniec ukončili bez zisku setu.

LIMETKA – MISTRÁL        1 : 1
1. štvorhra : Klamo, Popovič-Džuba, Semivan               7:5, 6:1
2. štvorhra : Biačko, Falis-Danko, Škirda                3:6, 7:5, 4:10
V prvom zápase boli hostia domácim vyrovnaný iba v prvom sete. Druhý set bol jasnou záležitosťou domácej dvojice.
Druhá štvorhra bola veľmi vyrovnaná, super tie-break lepšie zvládli hostia a tým vyrovnali konečný stav na 1:1.

SKM SCUDÉRIA – KORNAZ     0 : 2
1. štvorhra : Bela, Kolesár-Jakubec, Smetana M.                    2:6, 4:6
2. štvorhra : Béreš, Kolesár-Smetana P. Smetana M.        6:4, 3:6, 7:10
Výsledok prvej štvorhry nenasvedčoval priebehu hry. Domáci boli viac ako zdatným súperom hosťujúcej dvojici. V prospech hostí rozhodlo viacero vydarených víťazných úderov a menej nevynútených chýb. Domáce družstvo sa snažilo zmeniť priebeh hry nátlakovou hrou, ale to sa im ako tak darilo v druhom sete, ktorý prehrali až v jeho samom závere..
Domáca dvojica prekvapila favorizované družstvo Kornaz  rýchlym prechodom na sieť a až do stavu 4:4 bola hra viac ako vyrovnaná až do chvíle, keď domáci zobrali podanie hostí a svoje si už nenechali ujsť. Hostia do druhého setu nastúpili ako vymenení a šnúrou štyroch získaných hier prakticky rozhodli o víťazstve v tomto sete. V super tie-breaku sa hostia ziskom štyroch loptičiek odpútali od domácich, ktorým však už neostávali sily na zvrat v zápase.

Tabuľka po 9. kole:

1. Kornaz                       9    7    2    0            32 :   9          23
2. Limetka                     9    4    5    0            29 : 11          17
3. Mistrál                        9    4    5    0            27 : 15          17
4. Štvorka                      9    4    4    1            25 : 14          16
5. ŠTB Tím                    9    3    2    4             19 : 24          11
6. Pohoďáci                  9    2    0    7             11 : 33           6
7. Dvojka                       9    1    2    6             14 : 30           5  1k
8. SKM Scuderia          9    1    0    8               7 : 28           3