V nudnom zápase bez gólov

introruyo

Futbalisti MFK Zemplín doma nečakane remizovali 0:0 s rezervou MFK Ružomberok, keď po celý čas sa na ihrisku iba trápili a len vďaka nepresnej koncovke snaživých hostí neprehrali. Najbližšie sa Michalovce predstavia na ihrisku Rimavskej Soboty, potom budú doma hostiť Liptovský Mikuláš.

Na michalovskom štadióne sa v úvodných minútach ani jedno mužstvo nedokázalo dostal do šance, no postupne preberali iniciatívu prekvapujúco hráči ružomberskej rezervy, ktorá aj vďaka slabšej hre domácej obrany viackrát nebezpečne podkúrila brankárovi Brédovi. V 15.minúte sa v súboji so stopérom Ziembom presadil rýchly Lovás, ktorý z dobrej pozície prekopol bránu MFK Zemplín. V 27. minúte sa prvýkrát ozvali aj domáci, Hottekov center našiel Waseema a jeho hlavičku brankár Smieška reflexívne vyrazil. V 40. minúte sa ocitol sám pred domácim brankárom Hoferica, ale Bréda včasným vybehnutím zmaril gólovú možnosť. V 62. minúte ružomberský Chovanec trafil žrď! V závere ešte Chovanec nechal vyniknúť brankára Brédu a keďže jalový tlak MFK Zemplín k ničomu neviedol, súboj sa skončil bezgólovou remízou.

{youtube}23wsGRSoAxM{/youtube}

23. kolo – I. futbalová liga 2010/2011

MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok B 0:0

po polčase (0:0)

ŽK: Marcin, Zonzon – Janso, Kotora.

ROZHODCA: Jaška – 1178 divákov.

MFK ZEMPLÍN: Bréda – Janek, Marcin, Ziemba, Vanák – Waseem (57. Gamkrelidze), Zonzon, Hořava, Hottek (75. Ruskovský) – Serečin, Špilár (57. Kunca).

MFK B: Smieška – Lupták, Ondrík, Radič, Janso (87. M. Nagy) – Pilár, Š. Pekár, V. Kováč, Hoferica (57. Kotora) – T. Chovanec, Lovás (53. Jakšič).

Zvyšné výsledky 23. kola:

• Trenčín – Senec 5:0 (2:0)
  • Púchov – Šaľa 0:2 (0:2)
  • Lučenec – Liptovský Mikuláš 2:0 (1:0)
  • Dolný Kubín – Rimavská Sobota 0:2 (0:0)

Nedeľa o 10.30 hod.: Petržalka – Moldava nad Bodvou 1:0 (0:0)

Najbližší program:

• 24. kolo (sobota 9. apríla 2011 o 15.30 hod.): Rimavská Sobota – Michalovce
  • 25. kolo (sobota 16. apríla 2011 o 16.00 hod.): Michalovce – Liptovský Mikuláš

{yoogallery src=[/images/obr/sport/futbal/s1011/23kolo] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Ruzomberok 0:0]}