MFK Zemplín vyhral v Púchove 4:2

intropuchov

Kanonier Filip Serečin sa blysol hetrikom. MFK Zemplín doma najbližšie uvidíme v stretnutí s Lučencom, ktoré je na programe v sobotu 21. mája. Tréner MFK Zemplín Michalovce Vlastimil Petržela musel pred súbojom v Púchove riešiť nečakané starosti v zadných radoch, kde mu kvôli zraneniam chýbala dvojica stopérov Marcin i Mižík. Aj preto sa debutu v seniorskom drese dočkal talentovaný zadák zo staršieho dorastu Zoltán Žebik. Vo výbornom zápase strelili favorizovaní Michalovčania zásluhou Filipa Serečina v prvej polhodine dva góly, do polčasovej prestávky však domáci znížili zásluhou Piláta z pokutového kopu. Po zmene strán dokázal v tabuľke posledný Púchov vyrovnať Vrahaníkom, ale Serečin svojim tretím úspešným zásahom poslal hostí z východu Slovenska opäť do vedenia. Víťazstvom MFK Zemplín 4:2 spečastil v 82. minúte Kunca.