Michalovskí hádzanári si vydreli víťazstvo nad Košicami

introwin

Michalovskí hádzanári  vydreli tesné víťazstvo na domácej palubovke, kde zdolali 1.MHK Košice 27:24. Michalovský extreligový nováčik si teda pripísal v premierovej sezóne ďalšie dôležité víťazstvo! Najbližšie zverenci Pavla Jana cestujú 30. novembra do Prešova. Doma sa predstavia až 7. decembra, keď privítajú celok Nové Zámky.

{youtube}O_K6s1mSKOs{/youtube}

1. kole extraligovej nadstavby mužov 2011/2012

HCw Michalovce – 1. MHK Košice 27:24

po polčase (15:11)

Skóre zápasu otvoril v prvej minúte Urban. Hostia dlho nečakali a kontrovali gólom Ľocha. Do 14. minúty sa obe celky doťahovali po góle. Náskok domácim hádzanárom zabezpečil až Tybulevič a Michalovce viedli päť gólovým rozdielom. Hostia sa snažili znížiť výsledok, ale Kolpak im veľa istých striel vychytal a za to patril v tomto zápase za hviezdu domáceho týmu. Samozrejme treba pochváliť aj Orlovského, ktorý nastúpil po rozpade Bardejovského klubu za HC winLand a bol dnes platným hráčom prvého polčasu, kde sa podpísal siedmimi presnými zásahmi do súperovej bránky.  V dnešnom zápase treba spomenúť  Gamráta  ktorému sa v druhom polčase konečne začalo dariť strelecky a po jeho dvoch góloch za stavu 22:22, definitívne zlomil Košičanov.