ROCK POD KAMEŇOM prichádza so špičkovým programom!

Dôležité upozornenie: Od 9. mája sa menia ceny vstupeniek! Nepremeškajte šancu zakúpiť si vstupenky za zvýhodnené ceny. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť zažiť energiu festivalu ROCK POD KAMEŇOM.

20. ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM prichádza so špičkovým programom! Od 20. do 22. júla sa pripravte na energický hudobný víkend v malebnom prostredí Sninských rybníkov. Tieto tri dni premenia váš život na nezabudnuteľnú púť plnú hudby a zábavy.

Tešia sa na Vás skutočné legendy rockovej a metalovej hudby .

KREATOR zoskupenie ktoré patri do tzv. Big Fourtrash metalu. Kapela ktorú snáď ani netreba predstavovať. Široká hudobná verejnosť  ich považuje za jednu z najdôležitejších thrash metalových kapiel v histórii tohto žánru. Český rocker DANIEL LANDA sa teší veľkej obľube nielen v ČR, ale aj na Slovensku. Jeho nezameniteľný spev a charizmatický výkon na pódiu vás prenesú do sveta jeho hudby, kde sa ocitnete zahalení do tajov jeho duše a emócií.

Švédski PAIN, vedení spevákom a multiinštrumentalistom Peterom Tägtgrenom, sú známi svojou jedinečnou zmesou industrial metalu, elektroniky. Plní energie a experimentálneho ducha, ktorý zaujme nielen fanúšikov metalovej hudby, ale aj tých, ktorí hľadajú niečo nové a vzrušujúce.  ME AND THAT MAN je vedľajší projekt Nergala, frontmana poľskej black metalovej kapely Behemoth. Prinášajú temnú, tajomnú a zároveň krehkú atmosféru, ktorá vás prenesie do sveta blues-rocku a folku. Príbehy o zlomených srdciach, túžbe a smrti. Táto nezvyčajná kombinácia Vás uchváti a prebudí vám zmysly.

HORKÝŽE SLÍŽE Vás prebudí svojím energickým punk-rockom, ktorým rozpumpuje každé publikum, TOMÁŠ KLUS zasa očarí svojimi poetickými textami a emotívnym prejavom na pódiu. INEKAFE prinesie svoj dynamický punk rock, ktorý zanechá na návštevníkoch nezabudnuteľný dojem. Priaznivci dobrej hudby sa môžu tešiť aj na ALKEHOL, COCOTTE MINUTE, TÖRR, KARPINA, THE NOW, CHECKPOINT, LERA, MOFOKILLER, BREAKING THE TAROT. Tento výber zaručuje pestrú paletu žánrov a štýlov, ktoré uspokoja širokú škálu hudobných vkusov a prinesú neopakovateľné spomienky, ktoré budete zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou. Jubilejný 20. ročník ponúka niečo pre každého a zaručene vám prinesie nezabudnuteľné zážitky.

Festival nezabudne ani na svoje korene a tradície. Na záver, 22. júla, organizátori pripravili špeciálny program venovaný mestu Snina ako vďaka za dlhoročnú spoluprácu. Počas tohto dňa vystúpia FILIP JANČÍK, ICONITO, RUSNACK´S, ČENDEŠ a domáci FS ŠIŇAVA. Okrem rockovej a metalovej hudby sa tak budete môcť tešiť aj na folklórne a alternatívne vystúpenia, ktoré zdôrazňujú pestrosť a bohatstvo kultúry našej krajiny.

Nezmeškajte jubilejný 20. ročník ROCK POD KAMEŇOM! Buďte jeho súčasťou a pripojte sa k nám.Užite si nezabudnuteľné chvíle plné hudby, zábavy a priateľstva. Vstupenky:
https://www.rockpodkamenom.sk/obchod/
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/rock-pod-kamenom/
https://www.ticketportal.sk/event/Rock-pod-kamenom-2023?idpartner=576

Tešíme sa na Vás na 20. ročníku festivalu ROCK POD KAMEŇOM v Snine!

Diskusia k článku