Po zápase s Prešovom

Milan Takáč - obranca HK Dukla MichalovceNa otázky odpovedal Milan Takáč.

Prešov je nepochybne kvalitné mužstvo, napriek tomu , aké boli hlavné príčiny dnešnej prehry?

Nevyužili sme hlavne presilové hry. Mali sme veľa presiloviek, viac ako oni. Dali sme však iba jeden gól. A následne po našich chybách sme góly dostali. Ťažko hodnotiť takýto zápas.

Ten prvý gól na 1:0 dali tak trochu so šťastím. Keby ste vtedy vyrovnali, vyvíjal by sa zápas inak?

Tak určite áno. Aj v druhej tretine sme mali viac šancí ako oni, ale nedali sme gól. Oni nám dali 5 sekúnd pred koncom druhej tretiny tretí gól  a už bolo ťažké doťahovať.

Čakajú Vás teraz tri zápasy na ľade súperov. Môže to byť v niektorých zápasoch aj výhoda? Napríklad, že môžete zvoliť viac obrannú hru?

No uvidíme. V Spišskej to bude určite veľmi ťažký zápas, lebo Spišská je favorit. Ale samozrejme, že sa nám lepšie hrá doma. Máme tu našich divákov, ktorí sú často naším šiestym hráčom na ľade.

V týchto troch zápasoch je možné získať 9 bodov. S koľkými bodmi by ste boli spokojný, keby sa Vám ich v týchto troch zápasoch podarilo uhrať?

Tak, keby sa podarilo získať  aspoň 6 bodov,  to by bolo super.